Bushnell Taktik Takımı Şampiyon Oldu

Posted by John 15/06/2018 1 Comment(s) Busnell Taktik Takımı,Yeni Yazılar,

BUSHNELL TACTICAL TEAM / GA PRECISION, HASSAS TÜFEK SERISI ŞAMPIYONASINDA BİRİNCİ OLDU

 

Bushnell, Team Bushnell Tactical / GA Precision'ın 26-28 Eylül tarihleri ​​arasında Frost, Texas'taki The Rifle Ranch'de düzenlenen 2014 Hassas Tüfek Serisi sezon şampiyonasında ilk on sıradaki beş üyeye sahip olduğunu duyurmaktan gurur duyar . Listenin en başında, 2014 Hassas Tüfek Serisi'nin şampiyonu seçildi Bryan Morgan ve takım arkadaşı Ryan Kerr, PRS Şampiyonası Maçı'nı kazanan en iyi uzun mesafeli atıcılara karşı zorlu bir mücadelede kazandı.

Bushnell, hem rakiplere hem de ekipmanlara meydan okumak için tasarlanmış ve her yıl ülkenin en iyi uzun menzilli atıcısına adını veren ve onları şampiyon olarak taçlandıran Precision Rifle Serisinin ana sponsoru. Takım Bushnell Tactical / GA Precision üyeleri, yılın ilk yarısında başlamasıyla birlikte genel şampiyona için mücadele ediyor. GA Precision Tüfekleri ve Bushnell Tactical Elite optiklerini kullanmak , dünyanın en iyi atıcılarından bazıları, bu ürünlerin hem cerrahi hassasiyet hem de dayanıklı dayanıklılık gerektiren bir sporda kazanılan bir kombinasyon olduğunu kanıtladı.

Rakipler beceri kazanma ve kazanma arzusuna sahip olmalı, ancak aynı zamanda görevine eşit olan ekipman talep etmelidirler. Tüm takım, tüm sezon boyunca bir LMSS 8-40x 60mm Spotter veya Fusion 1-Mile ARC Rangefinding Dürbünü ile eşleştirilmiş Elite Taktik ERS 3.5-21x 50mm veya XRS 4.5-30x 50mm tüfek kullanıyor . Hem takım üyeleri hem de ekipman, hem pratikte hem de rekabette binlerce turdan geçmiştir. Team Bushnell Tactical / GA Precision üyeleri, 2014 yılında zirveye çıkacak donmuş yağmur, kar, karla kaplı, sis, kavurucu sıcaklıklar ve yüksek nem oranlarında yarıştı./span>

Takım Kaptanı George Gardner, "Ben hem erkeklerden hem de ekipmandan daha fazla gurur duyamıyorum. Takım Bushnell / GA Precision sadece büyük atıcılar değil, aynı zamanda harika insanlar."

1 Comment(s)

Samet:
15/09/2014, 12:08:31 PM
Reply

bence bushnell çok kaliteli bir marka. tüm dünyada tanınıyor fakat Türkiyede bilinmiyor.

Leave a Comment